Forum Klanu: Alone In The Dark

Ogłoszenie

Strona serwera: http://www.peryhellium.republika.pl/htc.htm

#1 2009-05-11 17:33:38

Mizia

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 11
Punktów :   

Kto jest z nami

Nie pozostaje mi nic innego jak zacząć pierwszy.
W skrócie: Damian, 23/24 wiosny. Sląsk, 25km od Katowic.  Z wykształcenia technik elekrtyk, pracuje w kopalni pod ziemia jako łącznościowiec (potocznie telefonista). Zamiłowania: procz lineage2, motory (mam moją ukochaną R1 z 2000 roku ), pływanie, podróżowanie (raczej tylko po kraju). Cóż by tu jeszcze dodać, jak mi sie przypomni to dopisze. Acha teraz niedawano wyszlem z woja, dlatego mam duzo wolnego czasu, niedlugo zaczne znowu pracować, także w tygoniu bede dostepny po 15 godzinie.


Boxy: Hefi(craft), Szperaczka(spoil), Pizia(EE)

jako VCL, siedze czasami na Agnieshek i Majstrze

Offline

 

#2 2009-05-12 17:53:47

Agnieshek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kto jest z nami

Rodryg. Wiek 27lat. Żonaty, dzieci nie ma (uff, caly komp dla mnie). Prowadze własną działalność w mieście w ktorym mieszkam czyli w Siemiatyczach. Z L2 jestem od 5 lat i chyba juz zostane na wieki. Z wykształcenia magister organizacji reklamy, spec. PIAR i PR. Aktualnie lider klanu AloneInTheDark.. pozdr.


Boxy: Agnieshek (OL - CL), NerwowyNekrusek (samo przez sie), Majster (kraft), Gimli (spoiler)

Offline

 

#3 2009-05-12 19:45:45

Sunder

Nowy użytkownik

1410050
Call me!
Skąd: ostrzyca
Zarejestrowany: 2009-05-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kto jest z nami

Rafał . Lat 18 nie dawno skonczyłem ^^ Na szczęście mnie już wojsko nie obowiązuje . Interesują mnie komputery, pływanie, zapasy w stylu wolnym (sport jak coś). W L2 gram od jakiegoś roku, w tą grę wciągnął mnie mój sąsiad który w grze ma nick Eruina. Na razie uczęszczam do szkoły o profilu Technik Budownicta. Co by tu jeszcze dodać no to już by było na tyle


Sunder WC lvl 79(Main), BladeDancer Jadzia lvl 79, Elunia Sorceres lvl 78, Elka WS lvl 59, PedzacyZwiatrami FortuneSeeker lvl 70, DonKichot TempleKnight lvl 75

Offline

 

#4 2009-05-15 14:33:50

PseudoKibic/SpoilinkA

Nowy użytkownik

Skąd: Stegna
Zarejestrowany: 2009-05-15
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Kto jest z nami

Kamil 16 lat. interesuje mnie ręczna , siata , pływanie . Gram w l2 4 lata i mi się nigdy nie znudzi. A poza tym chodze do 3 g;/;p


BoXy: XxSpoilinkAxX-SPOIL , PseudoKibic-SPS ,

Offline

 

#5 2009-05-17 14:02:23

Akterrs

Nowy użytkownik

Skąd: Anglia
Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kto jest z nami

Max, wiek 18 lat, zainteresowania ekonomia biznes pilka nozna i ogolnie sport. Obecnie meiszkam w Anglii ale mieszkalem w Starachowicach. W L2 gram juz 4 lata albo 5 nie pamietam dokladnie . Gralem na roznych serwera od White-Eagle po RaidFight. Wszystkie low rate'owe.


Main: Akterrs: Arcana Lord 79 lvl i rosnie / Buffer: Akir WC lvl 75 / Pozostale postacie: Rysiek Soul Breaker 64 lvl (kiedys zrobie z niego Inspectora.

Offline

 

#6 2009-05-21 12:56:49

ErengY

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kto jest z nami

Kamil. 20lat, Śląsk Opolski:)
Jestem po liceum, i myślę czy kontynuować dalej naukę, czy sobie trochę od niej odpocząć;p
W l2 gram od około 3 lat.
Ulubione postacie to spoil i Warlord, a z nuków necro:)
Zainteresowanie: ogółem wszystkie nowinki techniczne:)
zaczynając od komórek,przez odtwarzacze muzyki  do komputerów:)
To byłoby na tyle:)


[img]http://www.l2night.ovh.org/files/lineage2wh7.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zygzag.pun.pl www.wsse-pedagogikagda.pun.pl www.asian-dramas-poland.pun.pl www.gry-mmo.pun.pl www.metin2rpg.pun.pl